Nowa wersja programu WEPAZAM V16 z Infoserwisem
26-10-2018
Szanowni Państwo,

Oddajemy w Państwa ręce aplikację do tworzenia zamówień wraz z Infoserwisem za pomocą którego w łatwy sposób Państwo możecie sprawdzać stan realizacji Państwa zamówień jak również wyszukiwać produkty na naszym magazynie oraz wiele innych możliwości. Poniżej prezentujemy najistotniejsze funkcjonalności:

1. Program pozwala konfigurować wszystkie standardowe produkty z oferty firmy Porta, Dre, Centurion
2. Program pozwala pobierać aktualną cenę produktu bezpośrednio z bazy Porta, Dre, Centurion
3. Istnieje możliwość rozkodowania indeksu produktu
4. Możliwość tworzenia tzw Szybkich zamówień bezpośrednio do naszego programu magazynowego
5. Wgląd w złożone zamówienia
6. Wgląd w wystawione faktury
7. Wgląd w rozrachunki
8. Wgląd w listę kontaktów
9. Unikalna funkcja dodawania i zarządania OFERTAMI ODSPRZEDAŻY
Program aktualnie jest w fazie testów tak więc mogą występować błędy w jego działaniu. W związku z powyższym prosimy o przesyłanie wszelkich uwag na adres: Zbigniew.Kawa@wepa.pl
Program jest do pobrania: http://www.wepa.pl/do_pobrania

Po pobraniu programu należy go umieścić w dowolnym folderze. Uwaga! jeśli z programu ma tym samym komputerze ma korzystać kilka osób najlepiej jest umieścić program dla każdej osoby w innym folderze. Wynika to z faktu że program tworzy sobie plik konfiguracyjny w którym umieszcza dane firmy takie jak nr NIP firmy oraz nr telefonu komórkowego na który będzie wysyłany m.in SMS z hasłem do Infoserwisu. Podobnie w sytuacji gdy zamówienia są wysyłane z 2 różnych firm wówczas dla każdej firmy nalezy utworzyć osobne foldery do których należy skopiować pobrany program.

Podczas pierwszego uruchomienia Windows może ostrzegać że "Program pochodzi z nieznanych źródeł" - jest to automatyczne ostrzeżenie dla programów które nie posiadają podpisów cyfrowych firmy Microsoft, komunikat ten należy zignorować. Podobnie problemy mogą zgłaszać programy Anytwirusowe i w tym przypadku należy tą aplikację dodać do zaufanych i w przyszłości komunikaty nie powiny się już pojawiać.

Oczywiście aby w pełni korzystać z programu konieczny jest dostęp do internetu (program pobiera cenę bezpośrednio z serwisów naszych dostawców Porta, Dre, Centurion oraz komunikuje się z serwerem danych w naszej firmy)  Programy fypu Firewall mogą blokować nasz program i w takim przypadku należy również dodać program do zaufanych aplikacji.

Po pobraniu programu i umieszczeniu we właściwym folderze należy uruchomić program i następnie w menu Ustawienia/Ustawienia Firmy wpisać dane w odpowiednie pola.
Po uzupełnieniu pola NIP (prosimy wpisać tylko cyfry) oraz Tel. kom. (należy wpisać nr telefonu w formacie międzynarodowym czyli dla polskiego numeru telefonu należy dodać z przodu: +48 czyli np: +48601123123)
Jeżeli uzupełnimy pole NIP oraz Tel.kom. można kliknąć na przycisk Wyślij hasło SMS
Jeżeli SMS nie dotrze do Państwa w ciągu kilkudziesięciu sekund należy się skontaktować z działem handlowym naszej firmy w celu dodania Państwa do kontaktów uprawnionych do logowania się na Państwa konto.

Jeśli Państwo życzycie sobie aby nasz przedstawiciel przeprowadził szkolenie z obsługi programu prosimy o kontakt z Jackiem Kordaszewskim: tel-663880362 e-mail: jacek.kordaszewski@wepa.pl

W programie umieściliśmy na Państwa prośbę funkcje dodawania Ofert odsprzedaży. Funkcja ta jest przeznaczona dla firm które posiadają u siebie zbędne zapasy magazynowe (niewłaściwie zamówione produkty lub inne których klient nie odebrał) Dzięki tej funkcji mogą Państwo dodawać te produkty do naszej bazy i wszycy którzy będą korzystali z tego programu będą widzieli Państwa ofertę i mamy nadzieję pozwoli to Państwu pozbyć się zbędnych produktów. W sytuacji gdy ktoś będzie chciał kupić produkt który Państwo zaoferujecie nasza firma odbierze od Państwa oferowany produkt i dostarczy go do kupującego. Koszt transportu w takim przypadku wynosi 30 zł netto za 1 szt (ościeżnicę lub skrzydło) i zostanie doliczony do ceny oferowanego produktu.

Od kilku tygodni wprowadziliśmy również funkcję wysyłania linków do zamówień w formie SMS.  Po kliknięciu na link otwiera się strona www zawierająca Państwa zamówienie. Dzięki temu możecie Państwo zweryfikować poprawność zamówionego towaru jak również sprawidzić stan realizacji zamówienia (czy towar się rezerwuje lub czy już został zrealizowany). W celu otrzymania SMS linkiem do zamówienia należy na zamówieniach jakie wysyłacie Państwo do naszej firmy umieścić adnotację: "Potwierdzenie SMS" oraz podać nr telefonu komórkowego na jaki ma zostać wysłany SMS.


Czekamy na Państwa sugestie jeśli chodzi o dodatkowe funkcje. Np istnieje możliwość dodania modułu Importu faktur tak by Państwo mogli ją wczytać bezpośrednio do Państwa programu magazynowego. Wszystkie propozycje proszę przesyłać na adres e-mail: zbigniew.kawa@wepa.pl