Program do zamówień WEPAZAM V02 17-01-2018
17-01-2018
Szanowni Państwo,

Przekazujemy do Państwa dyspozycji program wspomagający proces wycen oraz zamawiania stolarki drzwiowej WEPAZAM V02.
Program zawiera w pełni funkcjonalny konfigurator produktów PORTA jak również bazę akcesoriów Porta wraz z aktualnymi cenami oraz zdjęciami (o ile producent takowe udostępnia).
Pobieranie zdjęć oraz ceny w chwili obecnej funkcjonuje tylko dla Akcesoria Porta, docelowo będzie wprowadzone dla wszystkich produktów. (pobieranie akcesoriów, ceny oraz zdjęć wymaga dostępu do internetu)

Pomoc dla programu działa na zasadzie pojawiających się okienek po najechaniu na wybrany obiekt i unieruchomieniu myszki na 2 sekundy.

Zamówienie stworzone w programie można przesyłać jako pliki ZW1 lub też wydrukowane np. na drukarkę Microsoft Pdf w formie pliku PDF.
Pliki ZW1 z prawidłowo skonfigurowanymi produktami wczytujemy bezpośrednio do naszego programu magazynowego przez co unikamy pomyłek podczas wprowadzania zamówień.

Program też umożliwia drukowania ofert dla klientów.

Jeśli Państwo zauważycie jakiekolwiek błędy w działaniu programu lub też macie uwagi prosimy o kontakt na adres: zbigniew.kawa@wepa.pl

Program przeznaczony jest wyłącznie dla odbiorców firmy WEPA.

Program będzie systematycznie aktualizowany w miarę jak będą dodawana obsługa produktów kolejnych producentów oraz w przypadku zmian w asortymencie producentów.

Program do pobrania ze strony: http://www.wepa.pl/do_pobrania   Podczas pobierania program Antyvirusowy może zgłaszać że program pochodzi z nieznanych źródeł należy ten komunikat zignorować.


Program należy pobrać i umieścić w właściwym katalogu (nie trzeba go instalować, jest gotowy do użytku). Można program dla każdego handlowca umieścić w innym katalogu wówczas każdy będzie mógł ustawienia dostosować do swoich potrzeb.